81-letni mężczyzna porysował kluczem drzwi bmw zaparkowanego na jednej z ulic w Augustowie. Policjantom nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Augustowian usłyszał zarzut zniszczenia mienia, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

zdjęcie ilustracyjne KPP w Augustowie

W piątkowy poranek policjanci z augustowskiej komendy otrzymali informację o porysowanym samochodzie. Jak przekazał pokrzywdzony, do zniszczenia drzwi w jego samochodzie doszło dzień wcześniej. Zaparkował on na jednej z ulic samochód, a następnego dnia zauważył, że na drzwiach znajdują się głębokie rysy.

 Mężczyzna podejrzewał, że ktoś zrobił to specjalnie. Straty oszacował na 4 tysiące złotych. Zajmujący się tą sprawą policjanci ustalili, że całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu zamontowane na pobliskim budynku.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali podejrzanego o porysowanie drzwi samochodu. 81-letni augustowianin nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Ostatecznie usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

| augustow.policja.gov.pl