Wszyscy wójtowie, starosta i zarząd powiatu jednogłośnie zaapelowali do premiera o wpisanie odcinka Białystok – Augustów – Raczki do rządowego „Programu Budowy Dróg Krajowych do 2030”.

Chcą, aby trasa ta była dwujezdniową ekspresówką. Obecne rządowe plany zakładają jej modernizację w systemie 2+1, czyli ze środkowym pasem do wyprzedzania.
Pomysł ten budzi wśród wójtów duże emocje.
| red: kap
autor: Marcin Kapuściński / radio.bialystok.pl/wiadomosci/suwalki