Zapraszamy na koncert zespołu Dr Misio – wydarzenie przesiąknięte cyber punkiem, elektro-popem, techno czy post new wave. Koncert zespołu, którego założycielem jest Arkadiusz Jakubik odbędzie 10 czerwca 2021 o godz. 21:00 w Klubie Iskra (ul. 3 Maja 38). Arkadiusz Jakubik będzie również gościem augustowskiego DKF-u KINOCHŁON  9 czerwca!  Więcej szczegółów niebawem!

Dr Misio to kapela, którą Arkadiusz Jakubik powołał do życia w 2008 roku. Jej brzmienie opiera się na surowym punkowym graniu: ciężkie riffy i solidne basy idą w parze z brutalnymi, pełnymi nieokiełznanej emocji tekstami. Zespół gra ostrego rock’n’rolla, rozliczającego się z trapiącymi Polaków problemami. Na wokalu sam Arkadiusz Jakubik – aktor filmowy i teatralny, znany z ról w produkcjach Wojciecha Smarzowskiego, reżyser filmów „Krótka historia o miłości” oraz „Krótka historia o morderstwie”.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Miejskim Domu Kultury w Augustowie, ul Nowomiejska 41, tel. 87 643 36 59 lub w Klubie Iskra na godzinę przed koncertem w przypadku dostępności miejsc.

Bilety zakupione na pierwotny termin zachowują ważność. Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin występu, prosimy o zwrot biletów do 30 maja.

Ilość miejsc ograniczona, wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego – organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia lub zmiany jego terminu w przypadku zaostrzenia sytuacji epidemiologicznej.

| urzad.augustow.pl