Od stycznia mieszkańcy zapłacą najprawdopodobniej o 2 złote więcej za gospodarowanie odpadami.

O 5 procent ma wzrosnąć również podatek od nieruchomości. Radni rozmawiali o tym podczas wczorajszego wspólnego posiedzenia komisji budżetowej i komisji rozwoju.
Ostateczną decyzję o wprowadzeniu obu podwyżek radni podejmą podczas dzisiejszej (10.11) sesji.