Dziś (23.11.21) do naszej redakcji wpływają sygnały od Czytelników o palących się latarniach na terenie miasta.

Poprosiliśmy o informację na ten temat Kierownik Wydziału Inwestycji UM w Augustowie p. Magdaleną Sokołowską.
– W związku z dużą ilością zgłoszeń awarii oświetlenia ulicznego, firma konserwująca przystąpiła dziś do ich usuwania. Sytuacja, że zobaczymy świecące latarnie może powtarzać się dziś przez cały dzień. Rozumiemy zaniepokojenie i zainteresowanie mieszkańców, jednak jest to niezbędne przy obecnie prowadzonych pracach
– wyjaśniła kierownik Sokołowska.
|Bart.



