Prawdziwe lato w pełni dotarło do Augustowa. Z przyjemnością patrzymy, jak mieszkańcy cieszą się z pięknej pogody i korzystają z miejskich atrakcji.

W najbliższy piątek swoje wyczekane wakacje zaczynają uczniowie – z tej okazji Augustów, pierwszy raz w historii, przygotował specjalne wydarzenie dedykowane młodzieży!

Takiej imprezy jeszcze nie było

Przed nami najlepsze rozpoczęcie wakacji w historii Augustowa! Tradycja świętowania tego dnia na augustowskich bulwarach właśnie zyskuje nowy wymiar. Już za kilka dni, na specjalnie przygotowanej scenie przy plaży miejskiej, wystąpią polskie gwiazdy rapu – TEDE i Wac Toja. Artyści zagrają dla augustowian podczas “Augustów Summer Start 2k21” – czyli pierwszej edycji wydarzenia skierowanego wprost do młodych mieszkańców Augustowa. 

Młodzież zdecydowała

Kto wybrał muzyczny klimat imprezy? Grupa “Młodzi Augustowianie”, której działanie zainicjowała Pełnomocnik Burmistrza ds Młodzieży – Martyna Haraburda.

Rozpoczęcie wakacji na augustowskich bulwarach jest już prawdziwą tradycją. W tym roku chcieliśmy jednak twórczo rozwinąć tradycję i oprócz świętowania na bulwarach bawić się na imprezie z koncertem skierowanym wprost do młodzieży. Wszyscy zasłużyliśmy na nią po długim i innym niż wszystkie roku szkolnym! Dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Augustowie możemy cieszyć się dokładnie takim wydarzeniem, jakie sobie wymarzyliśmy! Do zobaczenia w piątek na plaży miejskiej!

– Martyna Haraburda zaprasza na piątkowy koncert. 

Augustów dla każdego

W kalendarzu wakacyjnych imprez w naszym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje dla dzieci i dorosłych, wydarzenia kulturalne i sportowe, to obowiązkowe punkty tegorocznego lata. Najwyższy czas, aby także augustowska młodzież mogła cieszyć wydarzeniem specjalnie dla niej – czyli zasłużonym rozpoczęciem wakacji w lepszym wydaniu. Jesteśmy pewni, że Augustów Summer Start to początek nowej, letniej tradycji, z której Augustów będzie słynął. 

|urzad.augustow.pl