Będą tańsze pojedyncze wejściówki oraz opłaty zróżnicowane w zależności od dnia tygodnia i godziny.

zdjęcie ilustracyjne www.augustow.org

Mówi dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji – Paweł Głowacki.

Przeprowadzając analizę zauważyłem, że bilety indywidualne były kupowane sporadycznie i to praktycznie tylko przez gości. Nie opłacało się ich brać, bo były drogie. Są teraz wprowadzone karnety, które zawierają bonusy. Im wyższy zakupi się nominał, a co za tym idzie – więcej się wyda, tym większy profit się otrzyma. Pobieranie środków z karnetu będzie uzależnione od pory dnia.

Liczba wejść na jeden karnet uzależniona została natomiast od dnia oraz godziny, o której klient zechce skorzystać z basenu. Pojedynczy bilet ulgowy będzie kosztował teraz od 7 do 10 złotych. Normalny natomiast – od 9 do 14 złotych. Z ulg będzie mogło skorzystać wiele osób.

Nowy cennik ma korzystne rabaty dla rodzin wielodzietnych. Im więcej zawiera ona osób, tym jest on większy. Oprócz dzieci, z biletu ulgowego może skorzystać również młodzież oraz studenci do 25 roku życia, a także emeryci, renciście i członkowie służb mundurowych. Z opłat za korzystanie z obiektu zwolnione są augustowskie szkoły, które zechcą na nim prowadzić zajęcia dydaktyczne.

Dyrektor Głowacki zapewnia, że nadal aktualne będą karnety sprzed roku. Zostaną one jednak dopasowane do nowego cennika.

| red: kap

autor: Marta Sołtys / radio.bialystok.pl/wiadomosci/suwalki