Po wielu miesiącach oczekiwania rozpoczynamy radosny sezon wakacyjny. Od kilku tygodni nasze miasto odwiedza coraz więcej turystów spragnionych letnich atrakcji. To doskonały czas, by rozpocząć kolejną edycję projektu ,,Augustowska Karta Turysty”. Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z branży turystycznej i okołoturystycznej do współtworzenia tego projektu. Razem zachęćmy turystów do odwiedzenia naszego pięknego regionu.

Kogo szukamy?

Przedstawicieli lokalnych restauracji, biur podróży, osób wypożyczających sprzęt turystyczny czy działających w branży wellness&spa.

Jak na tym skorzystacie?

Współpraca przy tym projekcie zapewni Państwu wyróżnienie się na tle konkurencji, większą popularność wśród turystów, a co za tym idzie, zwiększenie liczby klientów, częstsze wizyty i rezerwacje. Dzięki kampanii promocyjnej w mediach, Internecie i na portalach społecznościowych Państwa obiekty będą reklamowane nie tylko przed i w trakcie, ale również po zakończeniu sezonu.

Jak się zgłosić?

Aby przystąpić do współpracy przy projekcie Augustowska Karta Turysty, prosimy o kontakt mailowy na adres: promocja@urzad.augustow.pl wraz z deklaracją wysokości oferowanych zniżek. Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca 2021 r.

Serdecznie zapraszamy!

urzad.augustow.pl