Drodzy Państwo, Augustowskie Placówki Kultury i Augustynki po kilkuletniej przerwie zapraszają na kiermasz rękodzieła Baby Wielkanocne. W sobotę 9 kwietnia 2022 r. augustowski Rynek Zygmunta Augusta ożyje dzięki naszym Rękodzielnikom i ich niepowtarzalnym produktom!

Od godziny 9:00 będzie można zaopatrzyć się nie tylko w stroiki i inne ozdoby świąteczne – nie zabraknie regionalnych smakołyków, ręcznie robionych zabawek, biżuterii i innych użytkowych cudeniek. Przygotujcie się razem z nami do Wielkanocy! Czekamy na Was do godz. 16:00.

Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Od godz. 11:00 do 13:00 w Małej Galerii APK (Rynek Zygmunta Augusta 9), dzięki szkole Early Stage i Wioli Czokajło, dzieci przeżyją wielką świąteczną przygodę na zajęciach językowo-plastycznych „Happy Easter”.

Serdecznie zapraszamy – na kiermasz i warsztaty wstęp wolny.

APK

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc dla wystawców – zgłoszenia przyjmujemy do 7 kwietnia. Regulamin i kartę zgłoszenia znajdziecie Państwo na naszej stronie, pod adresem: https://www.apk.augustow.pl/kiermasze