Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice, młodsza sekcja Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Kinochłon” zaprasza w sobotę, 15 października, na kolejny rodzinny seans. Tym razem przedpołudnie pełne wrażeń zapewni nam detektyw Bruno!

O godz. 10:30 w augustowskim kinie Iskra (ul. 3 Maja 38) pokażemy naszej widowni fantastyczny film familijny pod (nie)zagadkowym tytułem „Detektyw Bruno”.

W najnowszej produkcji z nurtu polskiego kina rodzinnego poznamy Oskara, który najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna (w tej roli Piotr Głowacki). Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia!

Jak skończy się ta wielka detektywistyczna przygoda? Przyjdźcie do kina i przekonajcie się sami.

A film, Moi Drodzy, to dopiero początek wrażeń, bo tuż po seansie – jak zawsze – na Małych i Dużych Widzów czekać będzie blok atrakcji dla miłośników kina detektywistycznego! Porozmawiamy, między innymi, o kłamstwie i prawdzie.

Zapraszamy zatem całe rodziny do wspólnej zabawy.

Do zobaczenia!

– – –

Film dla widzów w wieku od 7 lat.

bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie kina Iskra oraz on-line na stronie internetowej kina.

@apk.mdk.augustow