Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice „Kinochłonek” wespół z Miejską Biblioteką Publiczną i Społeczną Szkołą Podstawową STO zapraszają Was do kina w sobotę 23 kwietnia 2022, gdzie o godz. 11:00 pokażemy film familijny „Martin i magiczny las”.

Martin jest młodym chłopakiem z miasta, który musi spędzić dwa tygodnie na letnim obozie w górach. Brzmi świetnie, a dlaczego „musi”? Nabroił i jedzie trochę za karę, bo na obozie nie będzie miał dostępu do telefonu, w tym do Internetu. Spędzi czas w otoczeniu przyrody, żyjąc jak dzikus – śpiąc w tipi, myjąc się w potoku, gotując posiłki na ognisku i bawiąc się w okolicznych lasach. Czy to, co miało być karą, przyjmie nieoczekiwany obrót? -Najlepszy sposób, by się o tym przekonać, to zajrzeć na ten sobotni seans do kina Iskra!

A po filmie porozmawiamy o tym, że brak dostępu do Internetu bywa dla dzieci zbawienny, spróbujemy znaleźć odpowiedzi na trudne (i nie tylko) pytania o to, w czym przeszkadzają, a w czym pomagają telefony podpięte do sieci. Przygotujcie się na przedpołudnie pełne wrażeń i niespodzianek!

Dzieci namawiajcie dorosłych, dorośli dajcie się namówić i bądźcie z nami w kinie w sobotę 23 kwietnia o 11:00 – Zapraszamy!

Film dla dzieci wieku od 6 lat

Czas filmu: 80 min., czas spotkania po seansie: 40 min.

bilety w cenie 13 zł do nabycia w kasie kina Iskra oraz on-line na stronie internetowej kina.

| APK-MDK