Poznajcie nową odsłonę hitu lat 60-tych. „Augustowskie Noce” Marii Koterbskiej doczekały się opracowania przez artystów młodego pokolenia: Natalię Zastępę, Gozdka i ODIONE. To niepowtarzalna szansa, aby kolejna generacja poznała i pokochała jedną z najpopularniejszych piosenek o naszym mieście. Sprawdźcie jaką interpretację „Augustowskich Nocy” przygotowali dla Was młodzi artyści.

Grafika ilustracyjna

Nowe brzmienie

„Augustowskie Noce” w elektronicznej wersji slap house? Dlaczego nie? Niezwykła, głęboka barwa głosu Natalii Zastępy i współczesne brzmienia nadane przez producenta muzycznego Gozdka i ODIONE nadały piosence nową, oryginalną jakość. Całość dopełnia wideoklip, który ukazuje niezwykłe widoki i piękno natury Augustowa.

– „Augustowskie Noce” miały swoją premierowe wykonanie właśnie w Augustowie, na wydarzeniu dość niezwykłym, upamiętniającym Marię Koterbską. Nie ukrywam, że niezwykle zaskoczona i urzeczona byłam reakcją tej najstarszej publiczności, bo jednak moja, GOZDKA i ODIONE wersja odjechała dość daleko od oryginału. To było przeurocze, kiedy starsze Panie dziękowały mi za to, że odkrywamy na nowo twórczość z ich młodości i, że ta moja wersja też jest fajna – mówi Natalia Zastępa

Obejrzyj teledysk. Słuchaj w streamingu!

www.youtube.com/watch?v=KEsIGoxcVAg

e-muzyka.ffm.to/nataliazastepaaugustowskienoce

Przedstawiciele młodego pokolenia

Natalia Zastępa, GOZDEK i ODIONE to młode pokolenie polskiej branży muzycznej. Natalia – zwyciężczyni Premier na KFPP w Opolu, ma na koncie już płytę „Nie żałuję”, którą grały ogólnopolskie stacje radiowe.

Piotr GOZDEK szerokiej publiczności dał już się poznać w VII edycji programu typu music show „Must Be The Music”, gdzie dostał się do samego finału. Paweł Odoszewski- ODIONE ma na koncie mi.in. współprodukcję muzyczną przy dwóch albumach Sanah. Obecnie GOZDEK I ODIONE skupiają się na produkcji muzycznej, współpracując z wieloma popularnymi gwiazdami muzycznymi młodego pokolenia, ale także na własnych projektach.

[*Urząd Miejski w Augustowie