Augustowskie Placówki Kultury zapraszają 6 maja 2022 na godz. 19:00 do Małej Galerii APK przy Rynku Zygmunta Augusta 9 na wernisaż wystawy rysunków i malarstwa Agnieszki Cioch. Otwarcie wystawy zatytułowanej „NI TO NI OWO” poprzedzą warsztaty rysunku abstrakcyjnego inspirowane pracami autorki.

Agnieszka Urszula Cioch urodziła się w Augustowie, to absolwentka Matematyki na Politechnice Warszawskiej i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Studiowała w Grecji na ASFA – Academy of Fine Arts in Athens oraz we Włoszech na Accademia di Belle Arti di Ravenna. Obecnie mieszka i tworzy w Warszawie. Artystka sztuk wizualnych. Na jej działania składają się rysunek, malarstwo, mozaika i instalacje artystyczne (czyli prawie wszystko). W swojej twórczości zajmuje się obserwacją codzienności i absurdem egzystencji.

Przed wernisażem, o godz. 16:30 w pracowni plastycznej MDK (I piętro, wejście od ul. Kościelnej) odbędą się warsztaty rysunku abstrakcyjnego inspirowane pracami artystki, które poprowadzi Agnieszka Cioch. Koszt uczestnictwa: 40 zł, w cenie niezbędne materiały, profesjonalna obsługa oraz miła i twórcza atmosfera

Zapraszamy na wernisaż i warsztaty z Agnieszką Cioch 6 maja oraz do odwiedzania wystawy do końca maja.

Wstęp na wernisaż i zwiedzanie wystawy – bezpłatne.

– – –

APK