W gmachu Komendy Policji Powiatowej w Augustowie 22 lipca 2022 r. odbyły się obchody Święta Policji. Obchodzone tego dnia święto ma wzniosły i uroczysty charakter. To okazja do uczczenia historii i tradycji oraz wręczenia odznaczeń i podziękowań. W uroczystości głos zabrał Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk, który osobiście podziękował policjantom i pracownikom Policji za ciężką i wymagającą służbę w tym trudnym czasie.
 

Fot. UM w Augustowie

Burmistrz podziękował za służbę

Burmistrz osobiście podziękował policjantom i policjantkom za służbę w tym trudnym i wymagającym okresie, związanym z pandemią i kryzysem na granicy z Białorusią. Burmistrz podkreślił, że w Augustowie służą policjanci z powołaniem, którzy potrafią zadbać o bezpieczeństwo nas wszystkich.

– 103. rocznica założenia Policji to piękny jubileusz. Z okazji dzisiejszego święta wszystkim pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Augustowie składam serdeczne życzenia – spełnienia życiowych planów i satysfakcji z tej trudnej oraz odpowiedzialnej służby pełnionej dla dobra naszych mieszkańców. Pragnę podziękować za godną postawę w codziennej pracy. Gratuluję jednocześnie odwagi i profesjonalizmu z jakim podchodzicie do wykonywania powierzonych Wam obowiązków. – powiedział Burmistrz Mirosław Karolczuk

[*as] Urząd Miejski w Augustowie