To już ostatni dzwonek, aby wziąć udział w głosowaniu on-line dotyczącym wyboru murali, które powstaną na pięciu budynkach w Augustowie podczas Festiwalu Murali! Impreza będzie trwała od 18 do 24 lipca. W tym okresie artyści przyjadą do Augustowa i wraz z mieszkańcami będą malować uliczne dzieła sztuki. Głosowanie trwa do końca dnia!

Tego lata powstanie pięć murali

Przypomnijmy, że tym roku 5 ścian w Augustowie ma szansę zyskać przepiękne murale. Projekty stworzyli uznani artyści, którzy od wielu lat tworzą uliczne dzieła sztuki. Na każdą ze ścian artyści przygotowali po dwa projekty.

Autorami są Dimitris Taxis, Francesco Ferreri CHEKOS’ART, Simon de Filippi, BIO DPA – szczegółowe informacje na temat działalności artystycznej i pasji każdego z artystów znajdują się w opisach poszczególnych projektów na platformie do głosowania. Zachęcamy do zapoznania się z nimi na stronie głosowania!
 

Zagłosuj i zgarnij bon o wartości 200 zł!

Wśród osób, które wezmą udział w głosowaniu, Fundacja SocLab przeprowadzi konkurs i wylosuje 5 osób, które otrzymają bony o wartości 200 zł.

Mieszkańcy Augustowa o tym, które projekty ostatecznie upiększą ściany, decydują w głosowaniu on-line. Głosowanie  poprzez platformę CitizenLab „Augustów Wybiera” trwa do końca 8 lipca.

Link głosowania: https://augustow-wybiera.citizenlab.co/pl-PL/folders/festiwal-murali
 

Funkcjonowanie platformy  „Augustów – Wybiera CitizenLab” oraz działania w ramach projektu „e-Demokracja. Mieszkańcy mają moc!” są prowadzone we współpracy Urzędu Miejskiego w Augustowie z Fundacją SocLab. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

[*as] Urząd Miejski w Augustowie