Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu nastolatek. Wszystkie osoby mające informacje o pobycie zaginionych prosimy o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Augustowie lub z numerem alarmowym 112, bądź z najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze augustowskiej komendy poszukują 16-letniej Beaty Baranowskiej i 15-letniej Magdy Dymko. Zaginione 21 sierpnia 2022 roku około godziny 6:30 zostały zawiezione przez rodziców na przystanek autobusowy w Sztabinie. Następnie autobusem miały pojechać na praktyki do Augustowa. Do chwili obecnej nie wróciły i nie nawiązały kontaktu z rodziną. Mogą przebywać w Białymstoku.

Zaginione to:

Beata Baranowska, lat 16

zamieszkała Krasnoborki (powiat augustowski)

Rysopis: wzrost około 168 cm, waga około 65 kg, krępa budowa ciała, włosy proste długie koloru czarnego.

W dniu zaginięcia ubrana była w krótkie brązowe spodenki w „łatki”, czarną koszulkę, czarne buty sportowe, miała ze sobą czarny plecak.

zaginione

Magda Dymko, lat 15

zamieszkała Polkowo (powiat augustowski)

Rysopis: wzrost około 170 cm, waga około 50 kg, szczupła budowa ciała, włosy różowe długie (do połowy pleców), okulary korekcyjne w złotych oprawkach.

W dniu zaginięcia ubrana była w długie niebieskie jeansy z dziurami na kolanach, białą bluzkę i buty białe.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginione lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca ich pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie pod numerem telefonu 47 715 62 22, 47 715 62 00 lub z numerem alarmowym 112, bądź z najbliższą jednostką Policji.

https://augustow.policja.gov.pl/


*

O godz. 13:42 otrzymaliśmy informację z KPP w Augustowie, że zaginione 16 i 15 latka, o których informowaliśmy wcześniej zostały odnalezione. Dziękujemy za pomoc.

|Bart.