W minionym tygodniu strażacy-ratownicy z Sekcji Ratownictwa Wodnego naszej jednostki przeprowadzili szkolenie oraz ćwiczenia funkcjonariuszom Wydziału Zabezpieczenia Działań placówek Straży Granicznej z Białegostoku i Augustowa, z zakresu ratownictwa wodnego oraz udzielania pomocy przedmedycznej.

Jednostka Wydziału Zabezpieczenia Działań oraz OSP Augustów-Lipowiec mogły wreszcie wznowić współpracę po przerwie związanej z sytuacją pandemiczną.
Strażacy-ratownicy w ramach ćwiczeń przygotowali funkcjonariuszom WZD do wykonania zadania o tematyce ratowniczej.
Przygotowaniem i realizacją szkolenia zajęli się strażacy ratownicy: Agnieszka Klepacka, Miłosz Szlaszyński, Marcin Kopiczko. Podziękowanie druhowi Radosławowi Kapla – kierowcy alarmowemu naszej jednostki.
|OSP Augustow-Lipowiec