Tani węgiel trafił już do Augustowa. Pierwsze 35 rodzin odebrało swoje zamówienie z MPEC „GIGA”. Zgodnie z kolejnością złożonych wniosków sukcesywnie zapraszamy po węgiel kolejne osoby. Spółka Węglokoks, z którą miasto podpisało umowę, systematycznie realizuje 25-tonowe dostawy. Wniosek o zakup w sumie ponad 660 ton taniego węgla złożyło dotychczas 460 mieszkańców naszego miasta.

Dystrybucja taniego węgla

Węgiel jest sprzedawany mieszkańcom Augustowa na preferencyjnych warunkach w cenie 1869 zł za tonę, dzięki umowie podpisanej przez Miasto ze spółką Węglokoks S. A z siedzibą w Katowicach.

Przypominamy, że zgodnie z opisywaną na naszej stronie procedurą, węgiel jest dostępny do odbioru po wcześniejszym opłaceniu i otrzymaniu faktury. Następnie o możliwości odbioru informują mieszkańców pracownicy MPEC „GIGA”.

Po uzyskaniu telefonicznej informacji o możliwości odbioru, węgiel będzie czekał w składzie przy Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej „GIGA” Sp. z o.o. w Augustowie przy ul. Obrońców Westerplatte 16.


Masz pytanie? Zadzwoń

Jeśli jesteś mieszkańcem Augustowa i też chcesz kupić tani węgiel – pobierz i złóż w Urzędzie wniosek, który jest dostępny pod tym artykułem.

Wszelkie informacje związane z preferencyjnym zakupem węgla można uzyskać w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska w godz. 7.30 – 15.30 pok. 300 lub 302, telefonicznie 87 643-86-24 lub 87 643-86-25 oraz pod adresem email: Gospodarka.Komunalna@urzad.augustow.pl.

|Urząd Miejski w Augustowie