Augustowskie Placówki Kultury zapraszają w sobotę, 16 lipca 2022 do amfiteatru miejskiego nad Neckiem, o godz. 18:00, gdzie odbędzie się koncert zespołu Trzy Gitary, czyli jednej z najlepszych polskich grup wykonujących przeboje Czerwonych Gitar i Trzech Koron.

Wysoki poziom artystyczny zespołu, a nade wszystko łudząco podobne do oryginału głosy muzyków powodują, iż koncerty Trzech Gitar stają się niezwykłą muzyczną podróżą do lat, w których na listach przebojów królowały hity Czerwonych Gitar i Trzech Koron.

Wyśmienita zabawa gwarantowana!

Wstęp wolny.

APK

– – –

SKŁAD ZESPOŁU:

Marcin Niewęgłowski – ex Czerwone Gitary, gitarzysta, wokalista, kompozytor. W latach 2014-2016 współpracował z zespołem Czerwone Gitary. W 2015 roku brał udział w jubileuszowej trasie koncertowej z okazji 50-lecia zespołu Czerwone Gitary oraz w trasie koncertowej po USA i Kanadzie. Czyt. więcej: www.marcinnieweglowski.pl;

Mirosław Niewęgłowski – gitarzysta basowy, wokalista;

Sylwester Pikulik – perkusja.

Zespół otrzymał główną nagrodę Ogólnopolskich Prezentacji Muzyki z gwiazdą „CZERWONE GITARY” w Stargardzie Szczecińskim oraz nagrodę internautów na II Ogólnopolskim Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona w Pułtusku.