Gry online dla jednego lub dwóch na jednym komputerze to ciekawe hobby. Na przykład możesz zaprosić przyjaciół do swojego domu, zaprosić krewnych do wspólnej zabawy – to fajnie. W internetowym projekcie gier „Game-Game” jest sporo tego typu rozrywek.

Przeprowadzono badanie wpływu gier online na ludzki mózg

Francuscy eksperymentatorzy przeanalizowali zarówno dorosłych, jak i dzieci. Okazało się, że ci, którzy grają w gry dla 2 osób online, znacznie szybciej uczą się motoryki małej, a ich mózgi szybciej dostrzegają nowe informacje.

W jakie gry online najlepiej grać razem? Chcę tylko podkreślić serię gier „Ogień i Woda” – to doskonała gra online dla dwóch graczy. Gracze kierują poczynaniami dwóch barwnych postaci – dziewczynki Water (Lód) i chłopca Fire. Muszą przejść przez próby, a każdy z nich poradzi sobie tylko z przeszkodami ze swojego żywiołu. Dlatego, aby osiągnąć sukces, musisz współpracować.

Między innymi można zauważyć grę „Kyodai Motyle Mahjong”. Ta gra online jest odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie ma wątpliwości, że ta mini-gra ma zalety, które są następujące:

  • promuje rozwój myślenia;
  • poprawia zdolność szybkiego postrzegania nowych danych;
  • pomaga rozwijać zdolności motoryczne u niemowląt w wieku 4-8 lat.

Inne godne uwagi gry online dla dwóch graczy:

  • Stalker;
  • Wysadzić;
  • Wyścigi i takie tam.

Należy zauważyć, że w wielu grach online trzeba grać nie dla jednej drużyny, ale przeciwko sobie. Jest to o wiele ciekawsze niż granie w Internecie w różnych lokalizacjach geograficznych.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

|4media.com

*materiał partnera