Zapraszamy do grona kwestarzy!
Dołącz do nas 1 listopada
– na godzinkę/na dłużej/krócej.

Dobro jest zaraźliwe a ratowanie zabytkowych nagrobków na augustowskim cmentarzu to dobre dzieło. Od 14 lat uruchamia pospolite ruszenie fantastycznych ludzi z wszystkich pokoleń.
Jak co roku, 1 listopada o godzinie 9.00, wyruszymy na cmentarne alejki z kwestarskimi puszkami.
Wśród wolontariuszy zawsze byli uczniowie II LO, ale też przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, nauczyciele, augustowscy poeci, przewodnicy turystyczni, lekarze. Słowem – duża grupa ludzi dobrego, bez zaangażowania których nie udałoby się dokonać licznych renowacji zabytkowych nagrobków na naszej augustowskiej nekropolii.
Dziękujemy i zapraszamy w tym roku. Razem możemy więcej ![]()
|Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Augustowie