Miłośnicy rowerowych przygód i ruchu na świeżym powietrzu będą mieli doskonałą okazję do wspólnego spędzenia czasu. Klub Rowerowy Augustów zaprasza na 13. Rowerową Wycieczkę Rodzinną, która odbędzie się w niedzielę 21 maja. To doskonała okazja, aby wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, które przyniesie mnóstwo radości i atrakcji dla całej rodziny.

Atrakcje dla dzieci

Zbiórka uczestników odbędzie się o godzinie 10:30 pod kolumną Zygmunta Augusta, gdzie wszyscy chętni będą mogli spotkać się i przygotować do wspólnego przejazdu. Punktualnie o godzinie 11:00 nastąpi start wycieczki, która poprowadzi nas na plażę Ośrodka „Skowronek” nad jeziorem Sajno. Czeka nas tam wiele niesamowitych atrakcji, które potrwają do godziny 16:00. Będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Warto podkreślić, że zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 16:00, po czym uczestnicy ruszą w powrotną trasę na Rynek Zygmunta Augusta. Warto pamiętać, że warunkiem uczestnictwa w tej wycieczce jest posiadanie własnego roweru. Dzieci muszą być pod opieką dorosłych.

Nie możesz przegapić!

Jeśli jesteś miłośnikiem rowerowych przejażdżek, to nie możesz przegapić tej wspaniałej okazji. 13. Rowerowa Wycieczka Rodzinna to nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do poznania nowych osób, ciekawych rozmów i aktywnego spędzenia wolnego czasu!

Dodatkowe informacje na temat wydarzenia oraz wszelkie szczegóły organizacyjne można znaleźć na stronie internetowej www.klubrowerowy.augustow.pl.

[*as] Urząd Miejski w Augustowie