Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na tegoroczną edycję Augustynek – Kiermaszu Rękodzieła. W weekend 5 i 6 sierpnia w godzinach od 9:00 do 17:00 (w niedzielę do 16:00) Rynek Zygmunta Augusta w Augustowie ponownie stanie się prawdziwym rękodzielniczym centrum województwa podlaskiego – ręcznie robiona biżuteria, ceramika, tkaniny, poduszki, maskotki i inne cieszące oko i duszę drobiazgi wykonane ręcznie, według autorskich pomysłów. Wszystko to, uzupełnione o kulinarne wspaniałości, stanie się głównym punktem programu Augustynek. Czekać na państwa będzie ponad 50 wystawców – specjalistów w różnych rękodzielniczych i smakowitych dziedzinach!

Podczas takiej imprezy nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. W sobotę od 12:30 o dobry humor naszych pociech i kreatywne zajęcia zadba animatorka, a w niedzielę o 11:00 pobawimy się po angielsku ze szkołą Early Stage.

To nie koniec augustynkowych atrakcji! W sobotę o godz. 15:00 na naszej plenerowej scenie w rynku stanie zespół 48H.

Wstęp wolny.

Zapraszamy – atrakcji nie zabraknie!

APK

48H – smooth jazz w najlepszym wydaniu, inspirowany takimi postaciami i zespołami jak Fourplay, Jeff Golub, John Scofield, Ronnie Jordan, George Benson, Lee Ritenaur. Mają na koncie dwie autorskie płyty: „48h Fresh” i „48h Groove Majster. To znany ełcki zespół muzyczny, powstały w maju 2012 r.