W piątek 22 września 2023 roku o godz. 18:00 w Małej Galerii APK odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pn. „Chcę Ci powiedzieć, że..”

fot. augustow.org

Wystawa była podsumowaniem projektu „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć”, który zaowocował nie tylko wspaniałymi fotografiami autorstwa pań Ewy Woronieckiej i Moniki Kuleszy, czy koszulkami według własnych projektów z wyszytymi hasłami ważnymi dla ich wykonawców, ale chyba też narodzeniem się autentycznej więzi międzypokoleniowej wśród uczestników. Grupki starszych i młodszych osób robiących wspólne pamiątkowe selfie, widzieliśmy przed i w trakcie wernisażu.

W pracę przy projekcie zaangażowanych było dużo osób tworzących i pracujących dla ludzi w różnym wieku. Psychologia, teatr, rękodzieło, plastyka, malarstwo, fotografia, to wszystko plus mądrość życiowa i młodzieńcza ciekawość świata przyniosło coś, czego ten wernisaż był chyba początkiem.

Nawet najlepsze pomysły i zaangażowanie organizatorów muszą znaleźć wsparcie przy ich realizacji. W tym przypadku projektu dofinansowany został ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Bardzo Młoda Kultura 2023-2025.

Więcej o samym projekcie, organizatorach i jego uczestnikach możecie dowiedzieć się videonagrania zamieszczonego niżej.

Na profilu facebookowym portalu augustow.org jest także do obejrzenia fotorelacja TUTAJ >>>

|Bart.