Wieczór gier improwizowanych z Teatrem Pneumatycznym i Daj mi słowo / ImproTeatrLab.

Augustowskie Placówki Kultury, Teatr Pneumatyczny i Daj mi słowo / ImproTeatrLab z Białegostoku serdecznie zapraszają w sobotę 17 czerwca o godz. 19:00 do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro) na kolejną odsłonę Wieczoru gier improwizowanych z Teatrem Pneumatycznym.

Co powiecie na zdwojoną siłę teatralnej, komediowej improwizacji? Że fajnie? Że więcej już nie trzeba? A może, że jak będzie pan Areczek, to bierzecie w ciemno?

W spotkaniu na szczycie staną vis a vis i zarazem obok siebie dwie ekipy improwizatorów – reprezentanci TEATRU PNEUMATYCZNEGO i goście z Białegostoku, czyli grupa „Daj mi słowo!” działająca od grudnia ’22 w ramach KALOKAGATHIA IMPRO/TEATR LAB.

Spotkanie będzie okazją do integracji obu składów oraz rozmaitych wariacji na temat gier impro. Zobaczycie Państwo trochę przyjacielskiej rywalizacji, gdzie, podobnie jak w sporcie, jury wybierze „lepszych” – w tym przypadku śmieszniejszych. Nie zabraknie też wspólnych scen obu składów, nieoczywistych zadań i zwariowanej zabawy. Wszystko to – jak na każdym impro – dziać się będzie bez scenariusza i powstawać będzie na Waszych oczach. Każda scena zagrana zostanie po raz pierwszy… i nigdy się nie powtórzy

Bądźcie z nami.

APK

– – –

Spektakl trwa ok. 60 minut.

UWAGA! Wydarzenie skierowane jest do widzów powyżej 16. roku życia.

Bilet: 15 zł

Sprzedaż i rezerwacje: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59