Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na koncert jednego z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych artystów swojego pokolenia – 11 marca 2023 roku o godz. 19:00 na scenie sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury wystąpi Krzysztof Antkowiak.

Kameralne koncerty Krzysztofa Antkowiaka są, za każdym razem, niezapomnianym dla widzów przeżyciem. Budując dynamikę koncertu potrafi zaprosić widownię do swojego świata. Wzrusza, gra na wrażliwości, skłania do refleksji, by za chwilę rozbudzić w widzach ogromną energię, zaprosić do interakcji. Z łatwością przeplata nostalgię i delikatność z niezwykłą dynamiką.

Wokalista, kompozytor, muzyk, producent i aktor, który popularność zdobył już jako nastolatek utworem „Zakazany owoc” – dziś jest dojrzałym i charyzmatycznym artystą, a jego autorska płyta „Zostanie mi muzyka” z 2020 r. zdobyła status Platynowej.

Krzysztof Antkowiak zaprasza więc w podróż przez muzyczne epoki, podczas której usłyszymy przekrojowy materiał z twórczości artysty m.in. utwory powstałe we współpracy z Grzegorzem Ciechowskim czy Marcinem Dumuratem w ramach projektu „Simplefields” oraz własne interpretacje utworów Toma Waitsa w tłumaczeniach Romana Kołakowskiego.

Takiego wydarzenia nie można przegapić – bądźcie z nami!

APK

– – –

cena biletu: 50 zł

rezerwacja i sprzedaż (od piątku 10.02.2023): Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59