Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na Mikołajce, czyli świąteczny kiermasz rękodzieła. Przed nami impreza, która wprowadza w świąteczny nastrój i sprawia, że odliczanie dni do wigilii Bożego Narodzenia nabiera magicznego charakteru. W sobotę 9 grudnia 2023 roku na Rynku Zygmunta Augusta w prawdziwie świątecznej atmosferze będzie można upolować bożonarodzeniowe smakołyki i rękodzielnicze perełki podlaskich twórców.

Tutaj, przy dźwiękach świątecznej muzyki, od godziny 11:00 do 19:00 kupicie unikatowe prezenty. Buszowanie po stoiskach umilą nam atrakcje dla małych i dużych – o wszystkim dowiecie się z plakatu, a o godz. 16:00 razem z burmistrzem panem Mirosławem Karolczukiem uroczyście odpalimy świąteczne światełka i iluminacje na Rynku Zygmunta Augusta!

Ponadto, dzień wcześniej, w piątek 8 grudnia od godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury (Rynek Zygmunta augusta 9) szykujemy trochę atrakcji dla najmłodszych: rodzinne warsztaty świąteczne, czytanie z panią Wiolą i szkołą językowa Early Stage, śpiewanie z Martyna Kotarska i wspólne dekorowanie okien w Małej Galerii.

Nie dajcie się Państwo dłużej prosić i poczujcie z nami magię Świąt już na dwa tygodnie przed Wigilią Zapraszamy!

APK

– – –

WSTĘP NA KIERMASZ ATRAKCJE DLA DZIECI – BEZPŁATNE, SZCZEGÓŁY NA PLAKATACH