Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają do wspólnego świętowania Dnia Mamy. Na naszych warsztatach przygotujesz świetny prezent dla mamy, albo fantastycznie i twórczo spędzisz czas – niezależnie od tego, czy jesteś mamą, czy nie.

Serdecznie zapraszamy do naszego domu kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej) – sprawdźcie, co przygotowaliśmy:

25 maja 2024 (sobota)

Godz. 11:00

Pracownia 101

Prezent dla Mamy – rodzinne warsztaty decoupage

Zapraszamy dzieci z rodzicami, ciociami, wujkami, babciami i dziadkami by tym razem wspólnie spróbowali swoich sił w decoupage’u. To metoda zdobnicza polega na przyklejaniu specjalnie do tego przeznaczonych papierów lub serwetek (tak – takich samych, jak te, które wykorzystujesz przy stole) na odpowiednio przygotowane powierzchnie. Efekt, jaki daje ta technika, ma przypominać wzory malowane pędzlem. Decoupage nazywany jest czasem również metodą serwetkową.

Ogromną zaletą tej techniki jest to, że w bardzo prosty sposób, nawet bez szczególnych umiejętności plastycznych, pozwala stworzyć coś pięknego, co z przyjemnością postawisz np. na komodzie w swoim salonie. Nie bez powodu decoupage jest jedną z najpopularniejszych i najprężniej rozwijających się gałęzi rękodzielnictwa.

Koszt 20 zł od dziecka.

Zajęcia dla dzieci od 5 lat.

26 maja 2024 (niedziela)

Godz. 10:00

Pracownia 101

Warsztaty plecenia wianków dla dorosłych

Upleciesz sobie piękny wianek na głowę!

Koszt 80 zł

26 maja 2024 (niedziela)

Godz. 12:00

Pracownia 102

Warsztaty puch needle dla dorosłych

-Nauczysz się nowej oryginalnej techniki haftu.

-Wykonasz niepowtarzalny obrazek, który zabierzesz ze sobą do domu.

-Poznasz ciekawych ludzi.

Warsztaty to idealny sposób na ucieczkę od domowych obowiązków i stresów!

Koszt: 100 zł

Zapisy: Mała Galeria APK lub telefonicznie pod nr. 87 643 36 59

Augustowskie Placówki Kultury