Stadnina Żarnowo serdecznie zaprasza na REGIONALNE I TOWARZYSKIE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY – ŻARNOWO CUP II.

Przed nami kolejna impreza jeździecka, którą udaje się nam realizować w naszej stadninie – mówi Agnieszka Winkler, właścicielka stadniny.

Zachęcam wszystkich jeźdźców do zgłaszania się na zawody jak i zapraszam wszystkich mieszkańców Augustowa i okolic. Jak pokazały nam poprzednie edycje naszych konkursów, stanowią one ciekawą alternatywę spędzenia wolnego czasu – dodaje Pani Agnieszka.

Jak co roku przypomina nam, że to nie tylko konkurs skoków, to możliwość bezpośredniego kontaktu z niezwykłymi zwierzętami jakimi są konie. To czas, kiedy stadnina otwiera się na zwiedzających. Każdy gość będzie miał możliwość zobaczyć z bliska jak wyjątkowe jest jeździectwo i dlaczego człowiek od tak dawna, nieprzerwanie przez dziesiątki lat utrzymuje tak dużą więź z końmi.

Każda osoba obecna na zawodach będzie miała możliwość zobaczyć „od kuchni” jak wygląda życie w stadninie. Z doświadczenia wiemy, że możliwość swobodnego przemieszczania w stajni, jest nie lada atrakcją dla najmłodszych. To okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat sportu jeździeckiego, ale również rekreacyjnej jazdy konnej, którą można uprawiać na co dzień w Stadninie Żarnowo.

Podczas zawodów na gości będzie czekało stoisko z regionalną kuchnią, sklep jeździecki, animatorzy i wiele innych atrakcji. Organizator zapowiedział zabawy terenowe dla młodszej części widowni, a dla starszych przygotowuje koncert muzyczny regionalnego wykonawcy.

Mamy nadzieję, że ze wszystkim zdążymy, bo zależy nam, aby z roku na rok zachęcać coraz więcej ludzi do brania udziału w naszych imprezach jeździeckich. I nie mówię tu tylko o jeźdźcach, ale o lokalnej społeczności. To możliwość spotkania i odpoczynku, tak naprawdę bez ograniczeń wiekowych – wspomina Pani Agnieszka

Podczas konkursu odbędzie się konkurs skoków przez przeszkody w charakterze regionalnym i towarzyskim. Jak zawsze organizator przygotowuje atrakcyjne nagrody dla zawodników.

Dla wszystkich gości WSTĘP WOLNY

ZAPRASZAMY


Więcej informacji na temat zawodów 606 136 741

ŻARNOWO CUP II 2024 – REGIONALNE I TOWARZYSKIE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

11 i 12 maja 2024

Żarnowo Pierwsze 36

Stadnina Żarnowo

www.zarnowo.pl

(i)