Na lodowisku w Augustowie szykuje się kolejna atrakcja w ramach ferii zimowych. 30 stycznia 2026 roku odbędzie się LODO DISCO – muzyczna zabawa na lodzie połączona z grami i animacjami.

Grafika: Centrum Sportu i Rekreacji
Wydarzenie poprowadzi animatorka Ola Sak, a całość realizowana jest we współpracy z Augustowskimi Placówkami Kultury w ramach akcji Nudołamacz. Organizatorzy zapowiadają dużo ruchu, energii i dobrej zabawy w zimowym klimacie.
Zabawa odbędzie się w dwóch turach: 16:00–17:00 oraz 17:00–18:00.
Wstęp w ramach standardowej opłaty za wejście na lodowisko.
To propozycja dla dzieci, młodzieży i całych rodzin, które chcą aktywnie spędzić ferie w mieście.
źródło: Centrum Sportu i Rekreacji