APK-Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 2 (ul. Komunalna 2) serdecznie zaprasza na spotkanie zatytułowane „O herbacie przy herbatce”.

Poeci z Augustowa i okolic zaprezentują wiersze opowiadające o herbacie, zwyczajach związanych z jej piciem, filiżankach i innych akcesoriach służących do jej przyrządzania i degustacji.
Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa malarstwa Małgorzaty Busińskiej.
Prowadzenie Józefa Drozdowska.
Wstęp wolny.
Filia biblioteczna nr 2, ul. Komunalna 2.
Niedziela, 23.02.2020 r., godz. 16.00
APK/MBP