Masz w domu alergika? Zamień papierowe worki do odkurzacza
na syntetyczne

Co czwarte dziecko zmaga się z alergią, a lekarze biją na alarm, bo nieleczony katar alergiczny to prosta droga do astmy. Na tę chorobę cierpi już zresztą co dziesiąty polski nastolatek. Dlatego tak ważna jest świadomość występowania alergii, jak i dbałość o czystość otoczenia, w którym alergik przebywa.

Odkurzanie to czynność, która bywa zmorą alergików i rodziców dzieci uczulonych na roztocza kurzu domowego. Oprócz tego, iż należy sprzątać często i regularnie, to używanie odkurzacza wiąże się z wydmuchami powietrza pełnego drobinek kurzu i alergenów. To dodatkowo wzmaga objawy alergii i powoduje łzawienie oczu czy katar. Aby je zniwelować, warto zainwestować w syntetyczne worki do odkurzacza. Są one niewiele droższe od papierowych, a potrafią zredukować występowanie alergenów do minimum.

Filtracja na najwyższym poziomie

W ofercie polskiego producenta syntetycznych worków do odkurzaczy, firmy WORWO, znajdują się produkty pasujące niemal do wszystkich modeli urządzeń. Worki WORWO Anti Odour, dedykowane szczególnie alergikom, został zaprojektowane tak, by minimalizować ryzyko wydostania się alergenów z wnętrza. Dzięki nim, zarówno drażniące pyłki, jak i nieprzyjemny zapach, nie wydobywają się na zewnątrz. Świetnie sprawdzają się też w domach, w których są zwierzęta. W workach do odkurzaczy firmy WORWO filtracja jest aż o jedną trzecią lepsza niż w workach papierowych, dzięki czemu podczas sprzątania pozostają w nich cząsteczki wielkości nawet 0,3 tysięcznej milimetra.

Ciszej i wydajniej

Skuteczność worków Anti Odour WORWO opiera się na nowych technologiach. To w nich tkwi sekret doskonałej izolacji zebranego kurzu, jak i wydajności. Przez worki WORWO przepływa więcej powietrza, dzięki czemu odkurzacz pracuje ciszej, a moc ssania wzrasta o 20 proc., nawet gdy worki są już w większości wypełnione. Choć cena worków syntetycznych jest nieco wyższa od papierowych, to pamiętać należy o tym, iż cztery worki Anti Odour skutecznie zastąpią aż siedem zwykłych, papierowych.

Dbasz o dom, dbasz o środowisko

Warto wiedzieć, że na etapie produkcji worki do odkurzaczy WORWO zgrzewane są ultradźwiękami, dzięki czemu do ich wytwarzania zużywa się o jedną piątą surowców mniej niż w przypadku ich papierowych odpowiedników. Jednocześnie stosowane technologie nie powodują powstawania żadnych odpadów, ścieków czy gazów. Dzięki stosowaniu worków do odkurzaczy firmy WORWO można więc dbać zarówno o czystość w swoim domu, jak i o czyste środowisko.

Syntetyczne worki Anti Odour pasują do większości odkurzaczy domowych, w tym m.in. do urządzeń marki Samsung, Electrolux, Siemens, Zelmer, Miele, Viking, Bestron, Hanseatic, AEG, Zanussi i wielu innych

SFERA GROUP