Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na piątą edycję imprezy, która na dobre wpisała się już w kalendarz letnich imprez – 17 sierpnia startuje AugustOFF Live Festival. Podczas czterodniowego muzycznego święta będzie okazja do spotkań z alternatywnym brzmieniem w różnorodnym wydaniu.

Festiwal otworzymy tanecznym krokiem za sprawą Bonanzy – Potańcówki na Dechach, której na żywo przygrywać będzie Orkiestra Taneczna już 17 sierpnia od godz. 19:00 w Amfiteatrze Miejskim nad Neckiem.

Drugiego dnia – 18 sierpnia – w Miejskim Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 zagrają Państwu zespoły The Boars oraz Jabberwocky – początek muzycznego wieczoru o godz. 20:00.

Niedziela 19 sierpnia spędzimy na augustowskich jeziorach, bo wtedy właśnie zaprosimy Państwa do portu Żeglugi Augustowskiej, skąd o godz. 20:00 wypłynie muzyczny rejs. Na statku Swoboda hip-hopowym rytmem rozbujają nas Łona, Webber i The Pimps!

Augustowski offowy festiwal zamknie w poniedziałek 20 sierpnia o godz. 19:00 fantastyczne muzyczne wydarzenie – koncert Waglewski i Pospieszalski na scenie kina Iskra.

Poznajcie alternatywną stronę muzyki i Augustowa! Bądźcie z nami – szczegóły na plakatach.

Zapraszamy

APK

Bilety na wszystkie wydarzenia w ramach AugustOFF Live Festival do nabycia w Miejskim Domu Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59

Cennik biletów:

Bonanza Potańcówka na Dechach – 20 zł

koncert The Boars i Jabberwocky – 20 zł

muzyczny rejs: Łona, Webber i The Pimps – 60 zł

koncert Waglewski i Pospieszalski – 50 zł

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”11″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]