Czwarta Konferencja Programowa KWW Nasze Miasto

Czwarta prezentacja programu wyborczego KWW Nasze Miasto pn. NOWOCZESNA GOSPODARKA TO WYŻSZE PŁACE odbyła się dziś, 9 października o godz. 13.00 w sztabie wyborczym KWW Nasze Miasto. Podczas konferencji wystąpili: Mirosław Karolczuk – kandydat KWW Nasze Miasto na Burmistrza Miasta Augustów, oraz kandydaci do Rady Miejskiej w Augustowie: Luiza Orzechowska i Tomasz Bukłaho.

– Przygotujemy profesjonalne biuro obsługi inwestora i wsparcia przedsiębiorcy – powiedział Tomasz Bykłaho ubiegający się ponownie o mandat radnego.

– Pozyskamy inwestorów w dziedzinie usług hotelarskich. (…) Chcemy otworzyć Augustów na nową dziedzinę turystyki. Na nowe rodzaje turystyki które sprawią, że będziemy aktywni także poza sezonem letnim – mówiła m.in. kandydatka do rady Miejskiej Luiza Orzechowska.

– Chcemy żeby nasze miasto rozwiało się wielotorowo, wielokierunkowo, żeby były to też gałęzie innowacyjne. (…) Mamy nowoczesny przemysł w Augustowie, ale nam to nie wystarcza – mówił kandydat KWW Nasze Miasto na Burmistrza Augustowa.

Zapraszamy do wysłuchania pełnych wypowiedzi kandydatów utrwalonych w nagraniu pod tekstem

Red.

Materiał sfinansowany przez KWW Nasze Miasto

 

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany