W  drugiej kolejce Podlaskiej IV ligi „Sparta” Augustów na wyjeździe przegrała z drużyną Dąb Dąbrowa Białostocka 5:3, jednak już w ostatnim meczu na własnym boisku nasi piłkarze pewnie wygrali z Cresovią Siemiatycze 4:1.

Komentarz do obu meczów:

Mecz wyjazdowy z Dąbrową można  nazwać meczem niewykorzystanych szans przez Spartę. Powinniśmy ten mecz wygrać, mieliśmy mnóstwo okazji, a że sytuacje nie wykorzystane się mszczą – tak właśnie było w tym przypadku. Gospodarze wygrali m.in. – niestety – naszym dwóm bramkom samobójczym.

Mecz sobotni wygraliśmy 4:1, chociaż w pierwszej połowie gra była wyrównana. Pierwszą bramkę strzelił z karnego Sobolewski (w 33 minucie). Goście wyrównali w 55 minucie. Później  dzięki lepszej kondycji do głosu doszli nasi piłkarze którzy strzelili jeszcze trzy bramki: w 59 Mickiewicz, w 82 Krupiński i w samej końcówce Zaniewski.

Drużyna Sparty po III kolejkach zajmuje IV miejsce mając na swym koncie 6 pkt.