Karolina Mikołanis i Paweł Kryszyn reprezentowali UKS Technik Augustów w Mistrzostwach Polski U16 (Młodzików), które odbyły się w dniach 22-23 września w Bełchatowie.

Karolina i Paweł są uczestnikami ogólnopolskiego programu Lekkoatletyka dla każdego, realizowanego z sukcesami w Augustowie.
Paweł wywalczył szóste miejsce w kuli (13.29) i ósme w dysku (44.56), a przy odrobinie szczęścia mógłby cieszyć się z medalu. Ale co się „odwlecze, to nie uciecze”.

Z kolei Karolina dzielnie walczyła w sprintach. Na 100m (13.02) uplasowała się na jedenastym miejscu, a na dystansie 300m (42.84) zwyciężyła w swojej serii i ostatecznie została sklasyfikowana na miejscu trzynastym w gronie 34 zawodniczek.

Gratulujemy udanego debiutu w Mistrzostwach Polski i życzymy powodzenia w starszej kategorii wiekowej. Trenerem jest Bogusław Sowól.