Możliwe utrudnienia w ruchu na drogowych przejściach granicznych w Kuźnicy i Bobrownikach

Informujemy, że na terenie drogowego przejścia granicznego w Kuźnicy w dniach 16 – 28 grudnia 2018r. będzie prowadzony montaż siatek zabezpieczających wiaty odprawowe w ruchu osobowym na wjazd do Polski przed ptakami. W trakcie prac wyłączane będą sukcesywnie po 2 pasy odpraw na okres 2-3 dni.

Przypominamy również, że do 17 grudnia br. na terenie drogowego przejścia granicznego w Kuźnicy są prowadzone prace modernizacyjne w rejonach wjazdu/wyjazdu z przejścia granicznego. Prace te mogą powodować niewielkie utrudnienia przy przekraczaniu granicy państwowej.

Natomiast do 15 grudnia 2018 r. na terenie drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach są prowadzone prace polegające na budowie barier przeciw ucieczkowych umiejscowionych na posterunkach granicznych znajdujących się na wjeździe/wyjeździe z przejścia. W związku z powyższym mogą występować utrudnienia w ruchu w obu kierunkach. Pojazdy ponadgabarytowe w niektórych okresach prowadzenia prac ze względów technologicznych nie będą miały możliwości przekraczania granicy.

Szczegółowe informacje dotyczące przekraczania granicy przez pojazdy ponadgabarytowe można uzyskać u kierownika zmiany Placówki Straży Granicznej w Bobrownikach pod numerem telefonu 85 7172328.

podlaski.strazgraniczna.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content