Niebezpieczne miejsce

By / 6 miesięcy temu / Aktualności / 2 komentarze

Z prośbą aby wyczulić mieszkańców na niebezpieczne miejsca w Augustowie zwrócił się do naszej redakcji jeden z mieszkańców. Skłoniło go do tego zdarzenie, które mogło tragicznie zakończyć się dla jego kolegi.

Dziś ok. godz. 15:30 został on zaatakowany przez nożownika w przejściu łączącym ulicę Mostową z ulicą Kilińskiego obok mieszczącego się na rogu całodobowego sklepu monopolowego. Szesnastoletni chłopak niczego się nie spodziewał przechodząc w tamtym miejscu. Młody wiek i duża sprawność fizyczna pozwoliła mu wyrwać się napastnikowi i zakończyło się to tylko na rozcięciu kurtki nożem. – Gdyby był to ktoś starszy albo słabszy fizycznie, na pewno poleciałyby następne uderzenia nożem, bo nie dałby rady mu się wyrwać – powiedział chłopak zgłaszający to zdarzenie.

O zdarzeniu poinformowani zostali policjanci, którzy przyjęli zawiadomienie i ustalają w tej chwili szczegóły ataku.

Wspomniane miejsce jest wielokrotnie zgłoszone na Krajowej Mapie Zagrożeń. Rozsądne będzie jeżeli przechodząc w tym miejscu wykażemy się wzmożoną czujnością.

Red.

2 komentarze

  • Magda27. Lis, 2018

    A moze policja powinna nie tylko tam sprawdzac ale i w wielu innych miejscach . Wkoncu sie placi podatki i cos powinni robic zeby w tak turystycznym miescie czuc sie bezpieczniej.

    • Zbigniew B27. Gru, 2018

      Policja robi. Te miejsce było wielokrotnie zgłaszane poprzez Krajową Mapę Bezpieczeństwa i objęte jest zwiększoną liczbą patroli. W Augustowie raczej aż tak źle z tym bezpieczeństwem nie jest 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany