Już za 2. godziny na rzece Netta w Augustowie rozegrają się XXIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu Na Byle Czym Co ma pływać nie utonie z Polskim Radiem Białystok.

Załogi przygotowują swoje pływadła do parady, która rozpocznie się o godz. 15.00. W Augustowie robi się już tłoczno. Tłumy gości przyjeżdżają do naszego miasta aby uczestniczyć w jednej z najbardziej widowiskowych imprez augustowskiego lata.

Wieczorem na Błoniach nad rzeką Nettą odbędą się koncerty gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. O godz. 19.00 zaśpiewa Podulka, a o godz. 21.00 na scenie wystąpi Mrozu.

Organizatorami imprezy są Polskie Radio Białystok, Miasto Augustów i Augustowskie Placówki Kultury.

Red.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”20″]