To już tradycja; co roku o tej porze zawodnicy,trenerzy, działacze oraz zaproszeni goście spotykają się nawigilijnym spotkaniu . Tym razem miejscem spotkania była restauracjaAlbatros a gościem specjalnym Burmistrz Miasta Augustowa MirosławKarolczuk.

Nie mogło zabraknąć naszych najlepszych zawodników: drugiego w rankingu światowym skoczka na nartach wodnych K. Borysewicza oraz naszej reprezentacyjnej kajakarki E. Dzieniszewskiej–Kierkla Obecny był też nasz jedyny medalista olimpijski P. Markiewicz. Dopisali również piłkarze wraz z trenerami.

Spotkanie rozpoczął Prezes AKS Sparta dr Adam Sieńko, który podsumował mijający rok podkreślając jego sukcesy, imprezy i wyzwania stojące przed klubem w 2019. Jak stwierdził, jest to jego jedno z ostatnich spotkań jako Prezesa Sparty gdyż jako nowo wybrany Radny Rady Miejskiej musi w ciągu 3 miesięcy złożyć swój mandat.

Z kolei Burmistrz Miasta M. Karolczuk życzył Sparcie wielu sukcesów.  

Głos zabrali również inni uczestnicy spotkania w tym m.in. Andrzej Siemion oraz M. Sobolewski, który obdarował wszystkich „Bożymi krówkami”. Nie mogło zabraknąć  tradycyjnego opłatka i składania życzeń.

sparta.augustow.pl