Wyniki wyborów samorządowych w mieście Augustów i gminach powiatu augustowskiego

By / 3 tygodnie temu / Aktualności / Brak komentarzy

Wyniki wyborów samorządowych: Burmistrz Miasta, Rada Miasta Augustów

Burmistrz Miasta Augustów (II TURA):
– KAROLCZUK Mirosław – 2 799 głosów
– WALULIK Wojciech – 3 671 głosy

Radni Rady Miasta Augustów
– PIASECKA Izabela Agnieszka – 292 ważne głosy
– OSTAPOWICZ Dariusz – 381 ważnych głosów
– SZCZERBAKOW Mieczysław – 99 ważnych głosów
– CHODKIEWICZ Filip Jerzy – 325 ważnych głosów
– BIELAWSKA Sylwia – 159 ważnych głosów
– SIEŃKO Adam – 534 ważnych głosów
– MROZIEWSKA Agnieszka – 61 ważnych głosów
– KLECZKOWSKI Marcin – 463 ważne głosy
– DOBROWOLSKA Alicja – 138 ważnych głosów
– KLECZKOWSKA Aleksandra – 196 ważnych głosów
– CIEŚLIK Leszek Stanisław – 472 ważne głosy
– HARASIM Rafał – 108 ważnych głosów
– SIGILLEWSKA Aleksandra Maria – 438 ważnych głosów
– ROSZKOWSKA Jolanta Oneta – 138 ważnych głosów
– KAROLCZUK Mirosław – 384 ważne głosy
– BUKŁAHO Tomasz – 165 ważnych głosów
– SZNEJDER Marek – 201 ważnych głosów
– MIKLAS TOMASZ – 312 ważnych głosów
– CHUDECKI Mirosław – 309 ważnych głosów
– ZAWADZKI Mirosław – 284 ważnych głosów
– WALULIK Wojciech – 425 ważnych głosów

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA – 6 mandatów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 8 mandatów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO AUGUSTÓW – 6 mandatów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE – DOBRY WYBÓR – 1 mandat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AUGUSTÓW MIASTEM SUWERENA” (AMS) – 0 mandatów

Wyniki wyborów samorządowych: Wójt i Rada Gminy Augustów

Wynik wyborów i głosowania na Wójta Gminy Augustów:

BUKSIŃSKI Zbigniew Tadeusz – 1532 głosy

Rada Gminy Augustów – Wyniki wyborów i głosowania

– MILANOWSKI Karol – 126 głosów

– KOWALEWSKI Andrzej – 133 głosy

– KARCZEWSKI Henryk – 41 głosów

– SUJATA Marek — głosów

– SZCZEPAŃSKI Michał – 92 głosy

– WISZNIEWSKI Grzegorz – 73 głosy

– KULBACKA Danuta – 115 głosów

– CHMIELEWSKI Zdzisław – 80 głosów

– MIKOŁAJCZYK Marek Henryk – 119 głosów

– PIEŃCZYKOWSKI Marek – 58 głosów

– FRĄCKIEWICZ Ewa — głosów

– ROSZKOWSKI Arkadiusz – 74 głosy

– KONDRACKA Bożena – 72 głosy

– CZEROBKA Kamil – — głosy

– ŁANIEWSJI KRZYSZTOF – 40 głosów

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE – 1 mandat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW – 10 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA AUGUSTÓW – 4 mandaty

 

Wyniki wyborów samorządowych: Wójt i Rada Gminy Nowinka

Wybory Wójta II Tura:

– STRĘKOWSKA Teresa – 598 głosów

– WINIEWICZ Dorota – 604 głosy

Rada Gminy Nowinka – Wyniki wyborów i głosowania

– AUGUSTYNOWICZ Jolanta Helena – 31 głosów

– KŁACZKOWSKA Elżbieta – 46 głosów

– BUJKOWSKI Jan – 51 głosów

– OSTROKOŁOWICZ Dorota Elżbieta – 53 głosy

– MIKOŁAJCZYK Stanisław – 41 głosów

– CWALIŃSKA Katarzyna – 58 głosów

– STRĘKOWSKI Szczepan – 31 głosów

– WARSIEWICZ Agnieszka – 58 głosów

– JAGŁOWSKA Ilona – 93 głosy

– DZIENIS Piotr – 59 głosów

– CHRULSKI Marcin – 68 głosów

– STATKIEWICZ Krystyna Anna – 54 głosy

– URBANOWICZ Beata – — głosów

– WOJCIECHOWSKI Kamil – 67 głosów

– CHMIELEWSKI Mieczysław – 51 głosów

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE – DOBRY WYBÓR 4 mandaty

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY NOWINKA 6 mandatów

Wyniki wyborów samorządowych: Wójt i Rada Gminy Płaska

 

Wynik wyborów na Wójta Gminy Płaska

  GOŁASZEWSKI Wiesław

Rada Gminy Płaska – Wyniki wyborów i głosowania

– JADESZKO Andrzej – —. głosów

– DEMSKI Grzegorz Tadeusz – — głosów

– ABRYCKA Anna – — głosów

– WASILEWSKI Tadeusz Jerzy – — głosów

– POLKOWSKA Alicja – 76 głosów

– ŚLUŻYŃSKA Katarzyna – — głosów

– LESIECKI Stanisław – — głosów

– TARASIEWICZ Aneta – — głosów

– SKUBIS Edyta Agnieszka – 48 głosów

– KUŹNICKA Dorota – — głosów

– OKUNIEWSKI Jerzy Jan -28 głosów

– JUSZKIEWICZ Marek Kazimierz – 37 głosów

– WYDRA Piotr – — głosów

– BAGIŃSKI Jan – 41 głosów

– SŁAWIŃSKA Mirosława Teresa – — głosów

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE – DOBRY WYBÓR 13 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PŁASKA – WSPÓLNA SPRAWA 2 mandaty

 

Wyniki wyborów samorządowych: Wójt i Rada Gminy Sztabin

Wynik wyborów na Wójta Gminy Sztabin

Wybory Wójta II Tura:

– KARP Jarosław – 885 głosów

– ŻUKOWSKI Robert – 695 głosów

Rada Gminy Sztabin – Wyniki wyborów i głosowania

– ŁAPSZYS Grzegorz – 64 głosy

– GRZENDA Marcin – 85 głosów

– KARCZEWSKA Bożena – 125 głosów

– SIWICKI Mirosław – 60 głosów

– KONDRACKI Paweł – 124 głosy

– KARP Paweł 104 głosy

– CHODOROWSKA Emilia – 100 głosów

– KUNDA Małgorzata – 66 głosów

– SZMYGIEL Krzysztof – 58 głosów

– MITROS Jakub – 73 głosy

– GAŁAŻYN Marek – 64 głosy

– MIKLASZEWICZ Jarosław – 64 głosy

– KLIM Marta – 73 głosy

– KRZYWICKI Robert – 49 głosów

– CZERWIŃSKA Sylwia – 45 głosów

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 mandaty

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW – STRAŻACY 0 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM 9 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018 3 mandaty

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA WASZKIEWICZ GŁOSUJMY NA WASZKIEWICZA 0 mandatów

 

Wyniki wyborów samorządowych: Wójt i Rada Gminy Bargłów Kościelny

Wynik wyborów na Wójta Gminy Bargłów Kościelny

Wybory Wójta:

– WAWIÓRKO Radosław – 1750 głosów

– GRANACKI Wojciech – 278 głosów

– MITROS Przemysław – 46 głosów

Rada Gminy Bargłów Kościelny – Wyniki wyborów i głosowania

– ANDRZEJCZYK Patrycja Eliza – 113 głosów

– TURŻONEK Mateusz Dariusz – 49 głosów

– BRONAKOWSKI Grzegorz – 175 głosów

– ZALEWSKI Jan – 112 głosów

– ZIARKO Jarosław 91 głosów

– WŁODKOWSKI Krzysztof 64 głosy

– LEŃKOWSKI Przemysław 43 głosy

– CHOLEWIŃSKI Narcyz – 140 głosów

– STANKIEWICZ Małgorzata – 61 głosów

– BARTOSZEWICZ Dorota – 67 głosów

– PIEŃCZYKOWSKI Robert – 61 głosów

– KUKLIŃSKI Jarosław – — głosów

– MILLER Andrzej – 115 głosów

– MIECZKOWSKA Małgorzata – 87 głosów

– OLEKSY Karol – 119 głosów

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE JUTRO BARGŁÓW 3 mandaty

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY BARGŁÓW KOŚCIELNY 8 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY BARGŁÓW 1 mandat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RADY NA UKŁADY” 0 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA PIEŃCZYKOWSKIEGO 1 mandat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA TO MY 1 mandat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BARGŁÓW KOŚCIELNY 1 mandat

za – wybory2018.pkw.gov.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany