Z Neilem Armstrongiem na Księżyc…

Drodzy Państwo, Święta już za płotem, a my zapraszamy Państwa na ostatnie w tym roku spotkanie z Kinochłonem. Mamy nadzieję, że gdzieś między ucieraniem maku, a lepieniem uszek znajdą Państwo czas na spotkanie z filmem.

W czwartek 20 grudnia o godz. 18:30 postawimy pierwsze kroki na Księżycu! Niezapomnianych emocji dostarczy nam najnowsze dzieło Damiena Chazelle’a (twórcy „Whiplash” i „La La Land”) – film o Neilu Armstrongu pt. „Pierwszy człowiek”. Na ekranie Ryan Gosling i Claire Foy pokażą nam ile trudu, wyrzeczeń i poświęcenia wymagała jedna z najbardziej niebezpiecznych misji w historii ludzkości. Historyczną misję NASA, dzięki której na Księżycu wylądował człowiek obejrzymy z perspektywy Neila Armstronga, którego poznamy nie tylko jako astronautę, ale i głowę rodziny.

Zbierający fantastyczne recenzje film biograficzny o człowieku, który 21 lipca 1969 roku postawił stopę na naturalnym satelicie Ziemi, czemu towarzyszyły historyczne już słowa: „To jest jeden mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości” to opowieść o przekraczaniu granic (nie tylko tych globalnych i cywilizacyjnych), walce z osobistymi demonami, ambicjach i bezwzględnej walce o osiągnięcie celu. Wszystko opowiedziane za pomocą fantastycznych, zapierających dech w piersiach zdjęć Linusa Sandgerna i przejmującą muzyką Justina Hurwitza (obaj panowie zdobyli Oscary za pracę nad filmem „La La Land”).

Słowo wstępu przed projekcją skieruje do Naszej Widowni niezastąpiony Michał Oleszczyk.

Serdecznie zapraszamy!

Cenniki rezerwacja biletów:

Bilet na pokaz: 15 zł

Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)

Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59 lub w kinie „Iskra” na godzinę przed rozpoczęciem seansu

Alicja Bajkowska z Rady Programowej DKF KINOCHŁON

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany