W dniu 2. października w Hoteliku Karmelki w Augustowie odbyło się spotkanie zarządu AKS Sparta z zawodnikami, rodzicami zawodników i trenerem sekcji nart wodnych, Maciejem Krzywińskim.

Podczas spotkania, prezes Sparty Adam Sieńko dokonał szczegółowego podsumowania wyników sekcji w roku 2018. Jest czym się pochwalić (wszystkie wyniki naszych zawodników w odrębnym wpisie TUTAJ >>> ).

Zawodnicy sekcji nart wodnych na zawodach rangi Mistrzostw Świata, Europy, Polski i innych konkursach rangi międzynarodowej zdobyli łącznie aż 47 medali. Najważniejszym był srebrny medal Mistrzostw Świata w skokach za wyciągiem.

W trakcie spotkania nie mogło zabraknąć dyskusji na temat sekcji nart wodnych, tegorocznych startów oraz planów na przyszły rok. Kamil Borysewicz wspominał swój start na Ukrainie gdzie zdobył srebrny medal MŚ. Z kolei M. Krzywiński poinformował iż sezon jeszcze się nie skończył, gdyż nasz czołowy zawodnik  Kamil Borysewicz został zaproszony do startu w prestiżowym konkursie w skokach na nartach wodnych, który odbędzie się w Chinach. O Zarządu Sparty zawodnicy otrzymali miłe prezenty. Wiceprezes Sparty Z. Sadowski przedstawił optymistycznie wieści dot. wsparcia klubu i sekcji z pewnych źródeł. Z kolei rodzice zawodników zrobili niespodziankę dla trenera Maćka wręczając mu puchar i miły prezent. Nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia wszystkich uczestników.

– sparta.augustow –