AugustOFF Live Festival 2019

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na imprezę, która już od sześciu lat ma swoje miejsce w kalendarzu letnich imprez. Miłośnicy alternatywnego brzmienia pewnie domyślają się, że mowa o AugustOFF Live Festiwal, który wystartuje już 15 sierpnia, co oznacza że długi sierpniowy weekend upłynie w Augustowie pod znakiem dobrej muzyki – aż do 18 sierpnia kołysać nas będzie OFF.

15 sierpnia Festiwal otworzymy mocnym brzmieniem – koncertem grupy Dezerter o godz. 21:00 w Klubie Iskra 2.0, czyli punkrockiem w najlepszym wydaniu od ekipy Roberta Matery.

Drugiego dnia, 16 sierpnia, czeka nas potańcówka na dechach w Amfiteatrze Miejskim, której przygrywać będzie Warszawska Orkiestra Sentymentalna i tak, tanecznym krokiem wejdziemy w trzeci dzień naszego Festiwalu – 18 sierpnia na Białej Perle specjalnie dla Państwa zagrają dwie formacje: żywiołowa, nie stroniąca od muzyki elektronicznej, poznańska grupa Nohono oraz znany już augustowskiej publiczności zespół Krůk z Kamilą Janiak w wokalu. Wieczór rozpoczynamy o 19:00.

Nasze czterodniowe święto muzyki alternatywnej zamknie w niedzielę 18 sierpnia koncert na pokładzie statku – wystąpi zespół The Dumplings.

Poznajcie alternatywną stronę muzyki i Augustowa! Bądźcie z nami – szczegóły na plakatach.

Zapraszamy

APK

Bilety na wszystkie płatne wydarzenia w ramach AugustOFF Live Festival do nabycia w Miejskim Domu Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59

Cennik biletów:

Dezerter – przedsprzedaż: 30 zł; w dniu koncertu: 40 zł

Potańcówka na dechach – Warszawska Orkiestra Sentymentalna – 10 zł

Nohono i Krůk – wstęp wolny

Muzyczny rejs The Dumpling – wyprzedany

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany