We wtorek, 12 marca burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk złożył gratulacje Konradowi Paszkiewiczowi zdobycia tytułu wicemistrza świata na rozgrywanych w USA zawodach Arnold Sports Festival.

Konrad Paszkiewicz wywalczył tytuł wicemistrza świata podczas Arnold Sports Festival w kategorii Strongman Classic do 105 kg.  Zawody organizowane przez Arnolda Schwarzeneggera odbyły się na początku marca w mieście Columbus w stanie Ohio w USA.

– Pana sukces dostarczył powodu do dumy i radości wielu mieszkańcom Augustowa, którzy wiernie kibicowali i wierzyli w Pana powodzenie. Jest mi tym bardziej miło, że jako burmistrz mogłem wesprzeć Pana wyjazd na zawody do USA, a Pan godnie reprezentował tam nasze miasto – powiedział burmistrz Mirosław Karolczuk. – Wierzę, że dzięki Panu jeszcze wielokrotnie będziemy mieli okazję do przeżywania sportowych emocji i radości ze zwycięstw – dodaje burmistrz Augustowa.

Gratulujemy Konradowi wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz okazji do reprezentowania Augustowa na arenach krajowych i zagranicznych.

urzad.augustow.pl