Celem konkursu na najpopularniejszy publiczny post w portalach społecznościowych promujący instalację #AUGUSTÓW jest rozpowszechnienie wiedzy o funkcjonowaniu w przestrzeni publicznej miasta instalacji z napisem: #AUGUSTÓW.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapozować do zdjęcia pod instalacją #AUGUSTOW, (instalacja znajduje się przy ulicy Portowej), wstawić wykonane zdjęcie na swój facebookowy profil, ustawić jego dostępność na publiczną i wysłać link do posta na adres mailowy: promocja@urzad.augustow.pl

Post powinien zawierać tylko zdjęcie, na którym widać instalację z napisem #AUGUSTÓW oraz twarz autora postu. Zdjęcie może być wykonane w formie selfie lub przez osobę trzecią. Post może zawierać opis słowny jedynie w postaci hashtagu „#AUGUSTÓW”.

10 osób, które zgłoszą najbardziej popularne posty liczone według stanu liczb polubień pod postami na ich profilach, na portalu „Facebook.com”, na dzień 31 sierpnia 2019 r otrzymają nagrody – aparaty umożliwiające niemal natychmiastowe wywołanie zdjęcia tzw. „Instax”.

W konkursie może wziąć udział każda osoba. Osoby niepełnoletnie winny być reprezentowane przez przedstawicieli ustawowych.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny poniżej.

UM Augustów