Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Augustowie
Kiedy? 31.08-01.09.2019 r.
Gdzie? Amfiteatr Miejski

Koniec urlopu nie zawsze równa się z powrotem do szarej rzeczywistości. Spędź z nami ostatnie chwile wakacji podczas Festiwalu Smaków Food Trucków.  Już 31 sierpnia i 1 września szykuje się porządna wyżerka! Spotykamy się na terenie Amfiteatru Miejskiego.

Powroty z wakacji nie należą do najprzyjemniejszych, więc wychodzimy Wam naprzeciw. Po wakacyjnym odpoczynku, mieszkańcy Augustowa będą mieli okazję przywołać wspomnienia minionych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a szczególnie po wakacyjnej rozłące.

Przez cały weekend teren Amfiteatru Miejskiego zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci oraz też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Augustowie.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Augustowie. Czekamy na Was 31 sierpnia i 1 września. W sobotę od godziny 11:00 do 21:00 a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Festiwal Smaków Food Trucków