Pierwszy dzień 15. Motorowodnych Mistrzostw Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance już za nami.

Na jeziorze Necko w Augustowie rozgrywane są 15. Motorowodne Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance. Jest to druga eliminacja mistrzostw świata. Pierwsze zawody odbyły się we Francji w Rouen, gdzie w klasie S2 wygrał Team Abu Dhabi nr 35, drugi był Team B.R.T., a trzecie miejsce zajęła druga łódź Abu Dhabi o numerze 36. W klasie S3 zwycięzcą został Team Arion Racing, drugi był zespół CMN, a trzeci Team Boat 99.

Najlepszy czas w pierwszym dniu augustowskich eliminacji w klasie S2 uzyskał Team Abu Dhabi nr 35, zwycięzcy z Rouen. (pełna klasyfikacja na dołączonym zdjęciu). W klasie S3 zwyciężyli Francuzi Phoenix Racing Team.

Jutro (w niedzielę 14.lipca) poznamy zwycięzców tegorocznych Motorowodnych Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych w obu klasach.

Od godz. 9.00 do 10.00 zaplanowany jest trening oficjalny. Start do wyścigu nastąpi o godz. 11.00. Po 6. godzinach zmagań, o 17.00, koniec wyścigu. Godzinę po zakończeniu, w Amfiteatrze nad Neckiem ceremonia wręczenia medali i oficjalne, uroczyste zakończenie mistrzostw.

Zapraszamy nad Necko 🙂

Na zdjęciu autorstwa Krzysztofa Andruszkiewicza zwycięski Team Abu Dhabi.

(Bart.)

XV edycja Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance 2019 rozpoczęte moment startu.

Opublikowany przez Krzysztof Andruszkiewicz Sobota, 13 lipca 2019

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany