Teatr Pneumatyczny działający przy Augustowskich Placówkach Kultury pod kierunkiem Pawła Leszkowicza serdecznie zaprasza na premierowe spektakle sztuki „Planeta” Jewgienija Griszkowca w reżyserii Bożeny Bendig – w czwartek 31 października o godz. 19:00 oraz w sobotę 2 listopada także o godz. 19:00 w Sali Teatralnej I Liceum Ogólnokształcącego im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie (ul. Śródmieście 31).

Co można zobaczyć za oknami mieszkańców miast i miasteczek? – enigmatycznie pisze o sztuce Teatr Pneumatyczny – Czy w stanie miłości można zniknąć? Opowiemy Wam o większości z nas… O potrzebie miłości i o człowieku poszukującym w materialistycznym, skupionym na cielesności i pełnym klisz świecie spotkania z drugim człowiekiem.”

Augustowskie Placówki Kultury dołączają się do zaproszenia na to niezwykłe artystyczne wydarzenie. Bilety w cenie 15 zł (miejsca w rzędach) i 20 zł (miejsca przy stolikach) dostępne są w Miejskim Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 (tel. 87 643 36 59), nie ma co zwlekać z rezerwacją i zakupem – wejściówek z każdym dniem ubywa.

APK

– – –

TWÓRCY:

Autor: Jewgienij Griszkowiec

Autorka monologu bohaterki: Anna Dubrowska

Tłumaczenie: Agnieszka Lubomira Piotrowska

Reżyseria: Bożena Bendig

Muzyka: Elżbieta Granacka

Współpraca scenograficzna i techniczna: Renata Rybsztat, Izabela Cembor, Dariusz Sieńkowski

Nagłośnienie i oświetlenie: Inex Organizacja Oraz Obsługa Imprez Rozrywkowych

OBSADA

Paweł Leszkowicz

Martyna Chodacz (31.10.) / Agata Konkiel (2.11.)