Od 13 maja rozpoczyna się  rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli. Rodzice dzieci w wieku od 3 do 6 lat do 24 maja 2019 r. mają czas na podjęcie decyzji, które przedszkole wybrać. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do skorzystania z oferty przedszkoli publicznych.

Następujące przedszkola posiadają wolne miejsca:

  • Przedszkole Nr 1 im. Akademia Bystrzaka w Augustowie, ul. Waryńskiego 57
  • Przedszkole Nr 2 w Augustowie, ul. Kopernika 24
  • Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Augustowie, ul. Tytoniowa 12

Rodzic może wypełnić wniosek wraz z załącznikami za pomocą aplikacji w przeglądarce internetowej, wydrukować i dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru. Rodzicom, którzy nie mają dostępu do internetu przewidziano możliwość złożenie wniosku jedynie w formie papierowej – druki do pobrania w przedszkolach.

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli w Augustowie na rok szkolny 2019/2020 rozpoczyna się w poniedziałek, 13 maja 2019 r. i potrwa do 24 maja 2019 r.

Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko do w/w przedszkola należy wziąć udział w rekrutacji. Wniosek o przyjęcie dziecka można wypełnić na dwa sposoby:

  1. elektronicznie – logując się na stronie www.augustow.przedszkola.vnabor.pl
  2. w formie papierowej – jeśli nie korzystają Państwo z komputera z dostępem do internetu, formularz wniosku można otrzymać w przedszkolu.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w każdym przedszkolu.

urzad.augustow.pl